Förtroendevalda Göteborgs Stad

Rikard Andersson (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Byggnadsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2019-12-31
Fastighets AB Rantorget Suppleant 2018-01-18 - 2019-03-31
Higab Suppleant 2018-01-18 - 2019-03-31