Förtroendevalda Göteborgs Stad

Johannes Olsson (MP)

Kontaktinformation

E-post:
johannes.olsson@politiker.goteborg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Göteborgs Stads socialnämnd Hisingen Ersättare 2022-01-01 - 2022-12-31
Higab Ledamot 2022-01-27 - 2023-03-31